Uzay Kuvvetleri: Yabancılar Savaşı

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 3.6.2
  • Dil Türkçe
  • Firma BSoft Studio
Uzayda bir kahraman olarak anılmak için Uzay Kuvvetleri mobil oyununda ücretsiz olarak yer alabilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Uzay Kuvvetleri mobil oyununda kahraman olarak anılmak için çabalayacaksınız. Gelişmiş oyun grafikleri doğrultusunda uzayda eşsiz bir yolculuğa çıkacaksınız. Güçlü bir savaşçı olarak karınıza çıkan düşman hatlarını yok edeceksiniz. Bunun için uzay aracınızı geliştirmeli ve güçlü silahlarla donatmalısınız. 

Uzaylı düşmanlardan galaksiyi kurtarmak zorunda kalacağınız için amacınız oldukça zor olacak. Fakat güçlü bir ordu ile bunu başarabilirsiniz.
Uzay Kuvvetleri oyunu sizi alan davetsiz misafirleri ile savaşı ön planına çıkarıyor. Uzay gemisinin kontrolü altına alıp uzaylı sürülerden galaksiyi koruyacaksınız.

Galaksiyi geliştirmek sizin başarınıza bağlıdır. Oyun ilerledikçe, tam ölümcül kapasiteye getirmek için uzay geminizi yenileme hakkını kazanacaksınız. Özel güç kaynaklarını bir araya getirin, uzay aracınızı geliştirin, güçlü bir oyun performansı sergileyin ve kazanan kişi siz olun. Oyunda başarılı bir hamle sergilemek için yükseltmeleri kullanın. Uzaylı savaş şimdi Uzay Kuvvetleri mobil oyunu ile ellerinizde. Silahlarınızı epik savaşlar için hazırlayın ve başlayın. 

Uzay Kuvvetleri: Yabancılar Savaşı indir